Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz dkess #90370 üzenetére

    Igen, megértettem az első bekezdésed, teljesen logikus. Jelenleg 1 db eszközben oldható meg a 2.5 Gbps LAN port és az a PC. A Mac mini is "csak" gigabites LAN csatolóval van nekem. Annyira engem sem hoz lázba a 2 Gbps internet, DE ez éri meg nálunk a legjobban.

    "Router - 24 LAN porttal = felejtsd el, ilyen nincs ..."
    Haha! Sejtettem, ezért is kérdeztem. ;]

    "USW-Enterprise-8-PoE ( [link] ) OK, ez még csak Early Access (még nem kapható), de egyfelől jövőidőben beszélünk - másfelől ebben lesz PoE is ami pl. AP -knál jól jöhet. Másfelől jó árban lesz várhatóan nagyon. 8 db 2.5 Gbps PoE port + 2 db 10 Gbe (ebből egy uplink - egy másik akár kliens is lehet), menedzselt. Ez a gyors eszközöknek:"

    Ez mondjuk tényleg szuper szimpatikus megoldás, de erről dönthetek később is és berakom a rack szekrénybe. Nálam megoldást kb. 2 héten belül kell találni, hogy miből épül fel a jelenlegi hálózat.

    "Első körben gondolatébresztőnek ennyi elég. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy amennyiben elkezdenélek az AX -es, esetleg több spatial strem -el is rendelkező valamint adott esetben PoE -t is támogató AP -k irányában akkor kb. most "tennéd le a láncot" .."

    Jól látod! :DDD

    - mozi bolondéria -

Új hozzászólás Aktív témák