Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    Sziasztok.

    Adott egy 11 éves lány, a számára vennék karácsonyra egy "vágódeszkát". Ami lényeges, hogy mivel az informatika a suliban win10 alapon megy, azt rá tudjam húzni. Másik ami még érdekes, hogy ez mellett ő max böngészni szokott és a netes java felületű játékokkal játszik leginkább. Nyilván nem akarna ő sem percekig várni egy oldal betöltésre, de nincs semmi sürgős dolga :) Ezt a "hatalmas" igénybevételt az N3150-s procik elbírják ? Acer Aspire ES1-531-C8RR valami ilyesmi gépre gondoltam. Nagyjából ennél feljebb nem költenék rá. Ha van valami a használt piacon ami nem lelakott, de jobb, olcsóbb az is érdekelhet. Szóval árba úgy 70k körül nézelődöm. Kijelző méretben 15" közeli. Felbontás ilyesmi nem érdekes annyira. Szóval nézzük azt, hogy egy 11 éves gyereket kell kiszolgálnia, nem pedig vérpistikét sznobériában. Tudom, hogy a keret amit erre költenék sok mindenre nem jó, de szimplán egyenlőre nem vagyok hajlandó rá többet áldozni.

    Előre is köszönöm a tippeket.

    ui: Milyen pricik közt kezdjek nézelődni amik minimum szinten hozzák a dolgot ?

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

  • Tomacko

    senior tag

    válasz Bkrisz9 #123193 üzenetére

    és Khelben:

    Köszönöm a tippeket. Valahol sejtettem, hogy ez az Acer deszka nem lesz jó. A 4 GB RAM pedig tényleg alap, evvel tisztába voltam azért :)

    Thnx.

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák