Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz #16820480 #8029 üzenetére

    Elfogadom a véleményedet, de nem tudok azonosulni vele. Személy szerint a hajamat tépném, ha a tskában cipeléstől, vagy normál asztali használattól összekarcolódik, kopik a párszázezer Forintos notebookom. Nem is beszélve a zsanértörésekről és fedlaprepedésekről, amit a jópofa hazai szervizek szeretnek 'nem rendeletetésszerű használat'ként a user számlájára írni. Hahaha. Az, hogy egy THinkpad szép-e, egyéni ízlés kérdése, nekem speciel mg tetszik is, ahogyan a HP üzleti gépei is, sőt, a régiekkel ellentétben még az új Latitude széria külalakjával is ki vagyok békülve - nem lepne meg, ha neked ez sem jönne be, lévén a korábbi Latitude-ök sokkal jobban hasonlítottak a konzumer modellekre, mint az üzletiekre. :)

    Az MSI S2xx-es sorozatával én s szemeztem anno, de nem győzött meg, nem utolsósorban az anyaghasználata miatt. Persze ez is részben személyes érv, ahogyan a pöcökegér hiánya is az, ami számomra elengedhetetlen fontosságú - most is azt használom.

    Körülöttem is van egy rakás Acer és FuSi Amilo, sőt még Gericom is, amik jó ideje működnek (némelyik kisebb-nagyobb hibával ugyan), de láthatóan megviselte őket az idő - pedig mindegyiket hétköznapi userek használják, akik napi 1-2 órára kapcsolják csak be őket, és eszükben sincs elmozdítani az asztalról. Voltak olyanok is, akik tényleg mobil használatra vették ezeket a gépeket, ők már lecserélték azóta. :U

    A vélemény egyébként szép dolog, különösen annak tekintetében, hogy a másikét meghallgatni egyáltalán nem kötelező érvényű. Ami kevéssé elfogadható, az az, amit d900t is leírt: senki ne jöjjön önigazolásért a topikba: nem fogunk hurrázni, ha valaki bejelenti, hogy vett egy bikaerős konzumer notit. Használja egészséggel és legyen benne sok öröme, de mi attól még én saját tapasztalatim alapján nem fogom ezt ajánlani senki másnak.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • cucka

    addikt

    válasz #16820480 #8029 üzenetére

    a minőséggel igazából nincs baj. nem kell dobálni, rúgdosni, és akkor teljesen jó.
    tisztában vagyok azzal, hogy sokaknak egyszerűen nem éri a bc gépek által nyújtott többletszolgáltatás. amit nem tudok elfogadni, az a direkt rossz tervezés.
    például a csillogós műanyagból készült fedlapot simán akkor is megkarcolhatod, ha végighúzod rajta a zipzárat amikor kihúzod a táskából. felháborító, hogy a csuklótartót festett műanyagból készítik, ezzel gyakorlatilag beleépítve a termékbe a max. 2-3 éves élettartamot. ezek olyan tervezési hibák, amelyek bizony normál, rendeltetésszerű használat során is előjönnek és számomra teljesen elfogadhatatlanok.

    az is furcsa, hogy az msi-knél csak a sub kategóriában van magnéziumváz, ahol a legkevésbé van rá szükség.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák