Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz freeknight #68536 üzenetére

    Csak nézegetem a lehetőségeket, és amire felfigyelek, azt általában bedobom a topikba. A felfigyelés nem jelenti azt, hogy meg is fogom venni sok jó ajánlás és teszt nélkül. Star Citizenhez szerintem nagyon jól jönne egy olyan egér, aminek legalább 8 gombja van; nem csak űrhajóval kell harcolni -esetleg éppen olyannal egyedül, amit több személyre terveztek (viszont én nem béreltem rá npc-ket)-, de vezethetek terepjárót, rakodót, bányászgépet, meg ki tudja még, hogy majd miket, és gyakori benne a kézifegyveres tűzharc is. Mikor pedig indul majd élesben, én kalóz pályafutást tervezek magamnak; szerintem különösen ajánlott lenne ehhez egy sokat tudó egér.

    Gondolok egyébként kevesebb gombos egerekre is, de túl nagy kompromisszumnak tartom őket egyelőre, ha lehet, inkább mennék a minimum 8 gombra. Egy használt G502 is szóba jöhet mondjuk, az mindenki szerint minőségi, maximum minőségi féltégla. A Deathadderek is bejönnek persze -kinek nem?-, nagyon szép a design, jónak is tartják őket, de nem hinném, hogy a 2013-as már szuper szenzort kapott, és számomra ez ki is zárja. A jelenlegi Top3 szenzorból akarok egeret.

    Egyébként még az is meglehet, több pénzem lesz februárban, mint gondoltam, és akkor egyszerűbbé válik a keresgélés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák