Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz D®. GeNy@ #4445 üzenetére

    Ha hagyományos szövetegérpadon azt a 100 HUFos szörnyűséget érted akkor azt nem javaslom 1000HUFnál drágább egérhez.

    G5 vs. MX518 témában: [link]

    Lényege: a 400DPIs különbség nem igazán észrevehető, de ha nehéz egeret akarsz akkor a G5öt válaszd a súlyok miatt (szvsz parasztvakítás minden súly)
    Meg vmi "func 130"-on (gondolom egérpad lehet) a G5 nem trackingel normálisan a textúrázott oldalán ("hit or miss problem)

    Meg "I have an MX518. If the G5 just had a second side button, I'd buy it in an instant."
    Vagyis a G5ön eggyel kevesebb oldalsó gomb van. (havernak van G5-öse de a talpak totál elkoptak róla ezért érdemben nem tudtam kipróbálni ... kb 2 ezer HUF lenne rá talpakat venni)

    Szerintem mindenképp a második opció (főleg mert az első kombó lehet nem is műxik).

    A Steelpad QcK az egyetlen szövet egérpad amit hajlandó lennék használni, de persze korántsem próbáltam még mindet (A Roccaté szvsz szar ;] )

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák