Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibor691

    tag

    Sziasztok!

    Szüleimnek van egy kiválóan működő 2011-es Sony HRV-CX360VE kamerája, ami akkor 166eFt volt.. Magunknak is szeretnék venni egy minimum ezt a képminőséget produkáló kamerát. FX (25Mbps, 1920x1080, 50i AVC .mts formátumban szoktam felvenni, amit konvertálás nélkül mkv konténerbe teszek archiválás céljából.

    Sony szalonban beszéltem egy szakértővel, aki elmondta, hogy a cx625-ös talán eléri a 360-as képminőségét, mert elég komoly spórolás van a Sony-nál is, a trend most az, hogy .mp4 dual rögzítés - wifi kapcsolat - kép-video megosztás megoldások fontosabbak, mint a képminőség. Gondolkodtam még 4K kamerában, természetesen csak Full HD rögzítésre. Az ax33-ról lebeszélt a szakember, az egy nagyon nem sikerült modell, ax53 viszont már jó alternatívája a 360-nak.
    Egyik webshopon megvettem a cx625-öst, hát határozottan gyengébb minőségű képet rögzít, mint a 360-as. Lehet, hogy visszaküldés lesz a vége.

    Valakinek esetleg van már tapasztalata, arról hogy a cx625-nál van-e jobb minőségű felvételt készítő más gyártó Full HD kamerája 100-150eFt közötti áron. A cx625-t 124eFt-ért vettem.

    LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

Új hozzászólás Aktív témák