Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz jjeahh #45570 üzenetére

    (#45570) jjeahh

    Ha a Sonyról írsz valamit és nem találom azt helytállónak, észérvekkel korrigálni szoktam. Szerintem ez így van jól.

    (#45578) philoxenia

    "A legjobb az lenne, ha mindkét rendszere lehetne mindenkinek, közösen használt obikkal és a célnak megfelelőt vinné magával, mikor fotózni megy. :K"

    Nálam ez megvalósult. Van Canon DSLR és Sony MILC, a Canon obikat mindkét gépen használom és a célnak megfelelő darabokat viszem magammal. :D

    (#45593) PuMbA

    "4 DSLR van a környezetemben, tudomásom és a látott képek alapján egyik sem F/B fókuszos fix (f/1.8) és zoom obival sem :)"

    Hajlamos vagyok azt gondolni, hogy az inkább szerencse lehet, de nem általános. Az 550D-n rendszeresen félremegy a fókusz egy kicsit. Nem atomhomály a kép, de egy pici életlenség egy fényerős obival gyakran előfordul.

    "Szerintem akkor temethetjük a DSLR-t, ha az olimpián, foci vb-n a profiknál is bejön a MILC nagy arányban :)"

    Számomra - és a felhasználók óriási többsége számára - gyakorlatilag teljesen mindegy, milyen rendszerű, több milliós értékű és több kilós tömegű technikát használnak a sportriporterek. Az egy nekik fontos célszerszám, amiből kevés dolog következik egy átlagos hobbifotós technikájára nézve.

Új hozzászólás Aktív témák