Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz TKL #37743 üzenetére

    Valami nagyobb érzékenységen is jót néznék, minimum modern APS-C szenzor, esetleg fullframe, bár a pénztárca nyilván limitáló tényező, de talán használtan .. nem tudom..

    Ha tele lennék, Sony A7 MILC fullframe, abból is bármelyik (kivéve az A7R 1-es), elektronikus kioldás és sajnos (vagy nemsajnos) azért A7-et ajánlok ilyenre, mert sok akksi nem is kell hozzá: USB-ről táplálható, egy bika powerbank szépen ellátja, ha jó. Na meg ha minusz fokokban is képes működni (a powerbank) :)

    Nekem állt már meg D800-am, sztereóban a cimborám D700-ával a Retyezátban egy egész éjjeles Tejútrendszer timelapse közben, nulla felhő, körbe hegyek, újhold, ... neeeem, nem ütött meg a guta minket reggelre.. :D Az eneloop-ok nulla fok alatt megadták magukat úgy hajnal 3 körül. Alkálival ment volna. Volt is nálam egy 8-as Duracell pakk, csak ... elcsesztük, nem azt tettem a markolatba. :)

    Sok MILC-nél tényleg nyűg az akksi idő és csere, de az A7-eket lehet USB-n etetni árammal, az meg úgy baba lehet. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák