Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz MrChris #35745 üzenetére

    Tudom persze hogy nem, lehet félreérhetően fogalmaztam. Ezt a 40-50k-t Bride gép vásárlására fordítottam volna, ennyiért van egy-két típus amik biztosan jobbak a jelenleginél.
    Tudom hogy nem olcsó a dslr gép pláne az objektívek, stb.
    Azt szerettem volna tudni hogy melyik a legolcsóbb dslr gép + obi páros ami egy kezdőnek a fentebb említett feltételeknek már megfelelő lehet és jó darabig ki szolgál mert hogy a mostani gép is idén lesz 6 éves és közel sem került egy alap váz felébe se.
    Tehát a jelenlegi képeimnél szeretnék jobb képeket készítő masinát plusz nagyobb (12x -nél) zoom távolságot,
    full hd videó a további lehetőségekről pedig nem tudom mik léteznek és mi lehet fontos szempont a vásárlásnál.
    Elsődlegesen auto modban kattintgatnék, semmi extra utófeldolgozás nincs tervbe vagy kényelmi funkciók mint wi-fi nem szükségesek.

    Új gépre biztosan spórolnom kell de használt gépen is elgondolkoznék csak hát teljesen távol áll tőlem a téma.
    pl.: néztem apróban a Canon EOS 500D-t vagy 1100D-t amik nekem első olvasatra egészen szimpatikusak csak előbbinél a 20 képkocka/mp tudata zavarhat csak ezekhez még kellene objektív ill. ők csak az én keresésem alapján kerültek említésre.
    Na de milyen típusú legyen az obi, milyen paraméterekkel kell rendelkezzen arról gőzöm sincs.

    Ajánlott milc gép is tetszik de sajnos nem találtam "kit obit" csak annyit találtam egy tesztben hogy három féle kiszerelésben volt elérhető.
    Viszont ha jól gondolom hosszabb távra jobban járnék egy belépő szintű dslr géppel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák