Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Sokimm #19282 üzenetére

    a 40, 30d + fényerős fix szintjét nem hiszem, hogy eléred bármilyen olcsó kompaktal is, a samsung meg a két canon közé ha csak képminőséget nézzük rengeteg gép sorolható...az minden esetre nekem fura, hogy a kis samu meg a canonok képével ugyanúgy elégedett voltál, és az is, hogy az egyik álmod a nex-5n+manuál, a másik a 7d, mivel előbbinél nem hogy gyors af, hanem af sincs, utóbbi meg gondolom a 40d-nél pl. pont nem képminőségben jobb, hanem kezelhetőségben, featureokban, ami mint írtad számodra nem fontos...végül így nekem még mindig zavarosak az igényeid, de hogy pár példát mondjak: nex + manuál olcsóért van, oszt a "piros hangyákkal" fókuszálsz, ha nem fontos az af...kitobikkal már linkeltem a kompakt topikban is mi kapható 40-70k-ért kb. de azok az üvegek nem fényerősök, cserébe az iso-t tudod tekerni 800-1600-ig minimum, és ugyanott vagy, mint egy fényerős kompaktal, harmadik alternatíva még mindig használt csúcskompakt...más ötletem nincs, kifogytam :)

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák