Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa134

    addikt

    sziasztok,
    egyre inkább érik bennem a gondolat, hogy szeretett Pentax dslr szettemet vmi MILC rendszerre cserélem. Az ok: sokat utazok, mászkálok, szeretem vinni a fotós cuccom, pontosabban szeretném, ha nem lenne nagy és dög nehéz. Sajna egyre többször mondok le a fotózásról, mert nincs kedvem a málhát cipelni a hátamon. Még erősen tapogatózom a MILC téma körül, itt kérnék segítséget. A témák: változó, de főleg városlátogatás, street, portré néha, táj és tele alig, macro semmi...Halszem meg ilyesmi csacskaságok nem érdekelnek. APS-C-n az általam használt leggyakoribb gyutáv-tartomány 20-100mm közt (ekv 30-150mm). Se több se kevesebb nem nagyon kell. Az APS-C szenzorméretből nem nagyon adnék lejjebb, illetve fontos a jó fogás és a betekintő kereső (még ha opcionális, az is jó). Videó képesség nem fontos, szeretem a fix obikat (Pentaxon is leginkább az van fennt, 28-35-50mm). Mit ajánlanátok? Szánnék a "kísérletre" úgy 200k-t (max 700Eur), aztán meglátom, beváltja-e a reményeket. vagy ennyi pénzért APS-C szenzoros MILC nem áll össze? Kézenfekvő lenne a Pentax K-01 de majd' akkora mint a tükrös vázam..

    Köszönöm,és bocs, ha butaságot kérdeztem
    üdv

    [ Szerkesztve ]

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák