Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz AMD Power #172839 üzenetére

    Ennyibe csak az első generáció (XP10) fér bele úgyis, azt 1999-2005 gyártották, 2003-ban volt a facelift.
    Ez például egy faceliftes modell, arról ismered meg, hogy a lámpatestnek van az a kis lenyúlása (mintha könnycsepp lenne (ha jól látom, a hosszúfény került oda). Ami miatt a FL verziót venném, az a normálisabb színkínálat. Előtte főként türkiz, döglöttegér szürke és piros volt.

    Három éven keresztül volt dolgom három ilyennel (pre-FL, 999ccm), én hordtam őket szervizbe, de ott is csak kötelezőket kellett. Céges Smart emellett többet volt szervizben mind szolgálatban.
    De 110 fölött halálfélelem, 999cm gyengus hosszú utakra, de városban élhető. Ha több mint egy órát kell ülni benne, már kényelmetlen az ülés. Cserébe optimális városi autó, magasan ülsz, jól kilátni, könnyű parkolni, könnyen jár a váltó, utasoknak is van elég hely benne (C Corsahoz képest biztos több). Belseje szinte slaggal mosható. Ha nagyon odafigyeltem városban 5L el tudtam járni, haladósan 7-7.5

    2000-es F Astráddal mi van, amúgy, megvan még?

    [ Szerkesztve ]

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Új hozzászólás Aktív témák