Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    köszönöm szépen a tanácsokat

    Az iveco daly is a fejemben volt, de azokra még nem igen néztem rá illetve. a VW crafter vagy az LT vagy a Renaulttól a Masterje

    ŐŐŐ első sorban darabáruk/nyílászárók + éppen ami jön (ki is adnánk stb.) szóval mindenképp elég az 1sor ülés bele előre, de igen ilyesmit nézegettem amiket mutattatok is :)

    HDI motor... igen rosszul írtam bocsánat + még láttam egy két fiat hirdetésben, hogy írják "iveco motorral" szerelt, ez valami jobb változat lenne?

    Rozsda-lakatolás terén nem várok csodát, ha elhanyagolták ezt a részét, akkor tuti, hogy lakatolni is kell csak ugye az a fő, hogy legyen mihez :D

    CR vonalat nem erőltetném (nem is tudom, hogy ebbe az ársávba ők beleférnének-e)

    Toyota hájszéből szerintem nincsen ekkora kivitel, mint amit én keresek (de javítsatok, ha van)

    Szerintetek -hogy a realitás talaján maradjak- 1m és nagyon max 2m Ft ért lehet már kapni értelmes darabot belőlük?

    1

    2

    ezekre az évjáratokra ill. kivitelekre gondolok elsősorban, szóval az ezek után következő már "húzottabb lámpás" gondolom a keresési ársávomtól indul kvázi, szóval azt ki is zárnám :)

    Hahun ha jól rémlett 2.3 és 2.8as hdikkel szerelteket találtam nagyrészt itt is kb 2.3-2.8asokat látok döntő többségében

    ezek akkor jók, rosszak? köszike :)

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák