Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz szatyor1972 #161410 üzenetére

    az első az a 2011-es FL csak abban az évben gyártották nekem is olyan volt, amúgy 105 lóerős nem 109
    Az eco a start-stop és alacsony gördülésü gumikban kimerül, anno 100eFt extra volt.
    Az L felszereltségbe klíma +metálfény+ kormányról vezérelhető hifin kívül mást nem is lehetett bele kérni.
    Tehát ez egy LX lesz, mert szerintem ilyen felszereltség nem is volt (ex eco dynamic?), hanem ez egy LX +eco dynamic, azért nem L felszereltség, mert abban csak 2db légzsák volt, ebben meg van oldal légzsák és függöny légzsák is (ülésen ott a felirat)
    meg színezve vannak a kilincsek, a sima L-nél meg nincsen színezve, viszont ködlámpa meg nincsen, az meg a sima L és LX sajátossága, magasabb felszereltségen alap, L-be nem is volt kérhető, LX-be már lehetett volna.
    Garija már pont lejárt. Nézd meg, próbáld ki.
    Én szerettem, 5,5 évig használtam 68e km adtam el 2016 szeptemberben 2M ért 0 hibával. Pontosabban a klíma kilyukadt (kimarta a só) gariban cserélték.
    A gyári ablaktörlők 1-2 évet bírnak azokat kell cserélgetni rendszeresen, más hiba nálam nem volt.

    A másik kettő még pont FL elötti, a külsőn kívül annak még nagyon kemény a rugózása (a 2011 is elég feszes itthoni utakhoz, de az már jobb)
    a 3 közül a 2011-est így vakon, de nézd meg mindet.
    A 3 ajtónak a legnagyobb hátránya szűk parkolókban lesz, alig tudsz ki-be szállni.

    Füleske: a fehér szín sokkal kevésbé érzékeny a koszra, mint egy sötétebb.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Seat Leon FR multi kormány, szép állapotú (2013 utáni leonokba benzin/diesel jó)

Új hozzászólás Aktív témák