Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz tresh #131097 üzenetére

    Persze ha valaki maga javítja az más, bár tegyük hozzá ami autót szerelő tulajnál megnéztem, messze azok voltak a leglefingottabbak .. pont mert azok "okosba' " megoldják maguknak.
    Amúgy alkatrészekről akkor is el lehet rakni a számlát, nem?
    Ha meg azt is annyira okosba szerzi magának, hogy arról sincs semmi, annak úgyse hiszek el semmit :DDD

    fingod nem lesz az elvégzett munkáról, bármit mondhat a szerviz

    Jó, azért ha megbízható szervizbe jársz akkor az ki van cserélve, egyébként meg meg szoktam nézni mindig szerviz után, feltűnne egy idő után ha nem cserélnek ki ezt azt :U Persze ebben igazad van, csak ennyi erővel akkor semmiben nem tudunk megbízni, és semmi nem ér semmit :)

    Hát nemtom, amikor most a fordot eladtam én eléggé úgy éreztem, számít a 4 évre visszamenő szervizszámla és szerviztörténet :) Nem mintha ebből az egyből általánosítani akarnék, de pont elég ha egy olyan ember lesz, akit ez érdekel, és az megveszi. És vannak ilyenek. Hiába mondod nem ér az a számla se semmit, nekem ér és én az alapján nagyobb eséllyel veszem meg az autót .. tudom hogy nem ez az általános, de nem hinném azért egyedül vagyok ezzel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák