Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz ko9 #7375 üzenetére

    iAtkos s3 v2-vel próbálkozok most, tehát 10.6.3. Updatettel még nem próbálkoztam, de most szedem az 10.6.8-as combo frissítést is. Úgy gondoltam, h először jöjjön össze ez így "alapon", aztán próbálom meg az update-et, de egyenlőre úgy tűnik, h jól kifog rajtam.
    Giga p35-dq6-os alaplap alc889a-s integrált hangkari.

    Alap telepítésnél az Apple HDA 10.6.2-öt teszi fel Voodoo HDA-val. Ekkor lehetőség van beállítani a narancssárga kimenetet, ami elméletileg az SPDIF out. Ilyenkor működik az optikain keresztül a hang, de csak sztereó. Igaz eddig csak a VLC-vel próbálkoztam, de ott hiába kapcsoltam be a SPDIF passthrough-t, továbbra is csak sztereóba mentek a DTS-es filmek.

    Kétféleképpen próbálkoztam még leírásokat követve. Az egyik csak kext telepítős volt, a másik DSDT-s kext telepítős, de egyik sem vezetett semmire.

    Updatettel hogyan érdemes próbálkozni? Mindenféleképpen kell a MultiBeast vagy csak simán telepítsem a combo-t, majd szórakozzak a rosszul működő kextekkel?

    Ja és igen, van még egy érdekes problémám. A dvd író Pio 212D, bár bootolni sem akar mindig, de OSX alatt egyáltalán nem tudom használni. Telepítés után mutatja az írót, meg a benne lévő lemezt is, de a tartalmát már nem és a tálcát sem tudom már kinyitni. Mi kellhet hozzá?

    [ Szerkesztve ]

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák