Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz Reális #52695 üzenetére

    Nem vagyok hozzáértő, csak néha én is használom a youtube-ot. Most is elindítottam az alkalmazásból, hangalapú kereséssel, nem volt gond vele. A böngészőből is így a Magic-re rámondva: "youtube", aztán az előadó nevét, és itt sem volt probléma. Listázás meg ilyesmi nem érdekel. Magic-kel a pörgetés is jó, nem kell 10-20 mp-eket várni. Működik, többet nem várok el tőle. Esetleg ellenőrizd a wifi rendszert, hátha mások is ugyanazt a csatornát használják, vagy nem elég erős a jel. Meg törölhetnéd a tévében az előzményeket, könyvjelzőket is. Vagy lan vezetékkel próbáld ki..
    A HDD-t próbáld ki másik tévén, vagy másik tévén jól funkcionáló HDD-t próbálj rákötni, vagy egy újat.
    A Digis Smart cam az egy lassító tényező az biztos. Tedd át rádióra, ahol nem kell neki a jogosultságot ellenőrizni, hogy ott milyen. Innen csak találgatni lehet, hogy mi lehet nálad. Más ötletem nincs, HDD-t se
    LiteCross91 Nem tudom milyen játékra használnád, de az alacsony input lagja okán, ami tévék közt a jobbakra jellemző, alkalmas a játékra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák