Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    válasz sixpak #30897 üzenetére

    Szia!

    Nekem még a 2012-es LM660S van, de az simán viszi a D5100-zal készített FHD készített videókat. Annak a bitrátája 18-19 Mbps, még wifin is átmegy, meg PenDrive-ról is játszható, HDD-m nincs ezért azt nem nézhettem meg, de nem lehet vele gond. A videokamerának nem ismerem a bitrátáját, de valószínűleg nem magasabb, mint egy 3D-s mkv (pl. Avatar) bitsebessége.
    Távirányító ügyben keresd meg Müszi kolléga tegnapi hozzászólását, esetleg kérdezz rá majd a tapasztalataira.
    A felhő téma érdekelne, bár én DLNA megosztást használok, úgy nézem a PC-n lévő képeket. Ezzel kapcsolatban annyit, hogy a D7100-zal készült 24 MP képekkel nem boldogult a tévé. Átméreteztem azokat 16 MP-re, úgy már nem volt gond. Ennek nincs köze a felhőhöz, hogy oda mekkora képet lehet feltölteni nem tudom, talán valaki más már kipróbálta.

    A youtube applikációban csak a távpiszka működik, de az MR elég jól használható erre. Viszont a böngészőből is nézhetsz YT videót, lehet hogy ott működik a billentyűzet. Erősen javasolt, hogy a tévé kábelen kapja a netet.

    [ Szerkesztve ]

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák