Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Lokids #66449 üzenetére

    Mai uccsó meccsem 0-5-5 master yi jungler (bot volt valószínűleg) 35min/11k dmg szerinted? :)) Így jó lefeküdni, rohadjon meg az egész. Ilyenekkel nem lehet nyerni.

    Azt nem értik meg "hangfalképű" és társai, hogy nem "rákenni" akarom a vereséget valakire, távol álljon tőlem... szimplán a tényeket írom. Szerintem a 0-5-5 yi jungler 35min/11K dmg-el elfogadhatatlan teljesítmény, ez nem "rákenés", ne ferdítsünk. A rákenés az lenne, ha mondjuk a csapatom legrosszabbja egy nem tudom 2-4-6-os 2.0 KDA-val rendelkező 5cs/min, 35min/25K dmg jungler lenne, azt hidjétek el nem hibáztatnám csak azért, hogy bűnbakot keressek.

    Focis példával élve, ez a "rákenés" ahogy fogalmazol hangfalképű olyan, mintha egy meccsen a kapus minden lövést beengedne, konkrétan kiesne a kezéből a hazafejelt labda is, majd erre mondaná a kapust kritizáló játékosra az újságíró, hogy ejnye Ronaldo ne kend már rá a kapusra a vereséget, hiszen te is lehettél volna jobb! Na kb ez a szint, igen én is lehettem volna jobb, de azt értsétek meg, hogy a:
    1. lehettem volna jobb
    és a
    2. konkrétan nem játszom a játékot a megfelelő módon, között hatalmas különbség van.

    Egy néhány helyzetet kihagyó csatár is lehetet volna jobb, de nem ugyan az a súlya, mintha a kapus a hazagurított labdába luftot rúg és az begurul a kapuba, azért érezzük a különbséget remélem.

    Írtam már én is grimmnek, de bárki magára veheti, hogy örömmel játszok vele, nekem nincs rejtegetni valóm. Meg fogja látni, hogy nem vagyok oka vereségnek, még ha nyilván vannak is hibáim, hátráltató tényező soha nem vagyok. Illetve meg fogja látni, hogy velem nem könnyű nyerni és nem miattam, hanem valahogy mindig olyan baxom csapatokat kapok, de ezt így bemondásra nyilván senki nem hiszi el, csak ha játszik velem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák