Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz justaview #30103 üzenetére

    Ezt a képminőséget látva úgy érzem, hogy bárminemű képjavítás, ebbe a technológia váltás is belefér akár nem képez nálam akkora hasznosságot, hogy azért százezres,vagy mégmagasabb felárat fizessek. Ez van olyan szép, hogy itt már nem marad annyi tartalék 2D-ben magában a képmegjelenítésben, hogy meglátva egy másikat úgy hanyatt vágjon, hogy azonnal cserélni akarjak, vagy megbánjam... Efölött nálam az IMAX van, ami megérné a felárat, de az otthoni 3D-től még nagyon messze vagyunk. Persze lehet komplexebbé tenni, médiaközpontot csinálni a tv-ből, de nekem, aki eleve gépre kötve használom ez teljesen értelmetlen törekvésnek tűnik. Nekem az USB, wifi stb. mint funkciók értelmetlen csicsának tűnnek inkább egy tévén, mint hasznos kiegészítőnek, a kép -ami a lényeg- meg teljesen rendben van, az életben nem fogom használni az USB-s képnézegetőt, felesleges "csicsa". Sok igazság van az autókkal való összevetésben. Én 10 millióból is találok magamnak autót, amit tökéletesnek érzek hiányérzet nélkül, pedig rengeteg van árban10 millió fölött. A luxust sosem fogom megérteni ez tény. Azt értem, ha valaki a pucér nők seggéről szívja a kokaint és így elcsesz egy vagyont, de ha egy boldogtalan kecskepásztor egy 50 millás autóval megy el otthonról az irodáig meg vissza egy 20 millás helyett, ami ugyanúgy kinyalná a seggét minden irányból 30millióval kevesebbért, na őt sosem fogom megérteni, hogy ez neki miért jó :F na ez az a vonal ami miatt nem értem, hogy egy fél milliós LCD ami ugyanúgy 40"-os az a tulajdonosának miért jó, valaki ennyire ne tudja mire költeni a pénzt, ciki :DDD

    Hardverlesen

Aktív témák