Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz Scoobyka #27723 üzenetére

    Igen, w4500-am van. Különösebben nem kerestem a recegést, de nem is láttam, szerintem ennél nincs.
    Részemről annyi volt, hogy mire minden előnyt hátrányt összeadva eljutottam addig a fórumokat bújva, hogy W4000 lesz, akkor megláttam ezt a recegést. Szerencsére akkortájban jött egy hír, hogy nemsoká megjelenik a W4500 is Motionflow funkcióval, így kivártam.
    Arra gondoltam, ha más nem, ez a 100 Hz technika talán megoldja az esetleges recegést, meg egyáltalán, ha már veszek, mégis legyen benne az is.
    Talán valamelyik fórumban írták, de egy tesztben biztosan, hogy a 1080i-ben tökéletes, nincs deinterlace problémája. Viszont pont 576i-re jeleztek, tapasztaltak valami változatlanul megmaradt deinterlace gondot film módban. 40W4500 teszt
    Én normál Motionflow beállítással használom, ez jó nekem bármelyik bemenetre.
    Már az SD adás is egész jó volt kábelről, rosszabbra számítottam. Mióta IPTV van és HDMI-n küldi a box 1080i-vel a jelet meg egészen jó a kép, szinte közeleíti a DVB-T földi sugárzást.
    Na persze nem akkor, ha ott éppen HD-ban adnak. :D

Aktív témák