Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tocsa

    senior tag

    Én is keresnék hajót. használt K-1-es versenykajakot 10-30 ezer HUF-os kategóriában. Egy ''klasszikus'', ''régi'' Csepelinek nagyon örülnék, akár farkormányos is jöhet. Ha jó hajó, akkor megfizetem. Előrebocsátanám, hogy 193 cm/83 kg vagyok, úgyhogy sokszor előfordul, hogy ''sima'' hajóba nem férek bele.

    Ha már itt tartunk, akkor keresnék használt váci/Babella/v. egyéb típusú, Wing6-os fém tollpárat. Használtan pár ezerért.

    A te kérdésedre:
    Szegeden nem tudok hajóépítőt, pedig könnyen lehet, hogy van. Kajner ha jól tudom szegedi, és gyárt karbon lapátot. Talán gyárt hajót is.

    Van egyébként jópár magyar hajógyártó: Hódy, Pörnyeszi (ő már nem gyárt?), Fralaga (talán ő sem),...

    Nem találtam olyan fórumot, ahol kajakokat árulnának (pedig van sok használt). Az aproneten egy darab verseny K-1-et láttam, de az full karbon, 60 e HUF-ért, annyit meg nem ruházok bele. Ha valaki tud neten fórumot kajak adás-vételre, akkor írjon.

    Na Üdv!

    Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

Új hozzászólás Aktív témák