Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xabolcs

    őstag

    sziasztok,

    rakerestem a forras es a forrás kulcsszavakra, de nem talaltam idevago hozzaszolast, igy javasolnek egy funkciot.

    valamilyen szinten kapcsolodik a hozzaszolasok szerkesztesehez:
    szerkesztesi idon tul is meg lehessen nezni egy hsz-nek a forrasat. (termeszetesen szerkesztesi idon belul meg modositani is lehet a forrason, nem csak megnezni. :R )

    a megjelenesre nekem 2 dolog is eszembe jutott:
    - mint ahogy most is: a szerkesztes hivatkozas helyere, miutan mar lejart a szerkesztesi ido
    - egy uj link/gomb a hozzaszolas fejlecebe, ahol a #szam, nev, illetve az "Uj", "Valasz", "Privat" linkek is vannak.

    az elso nekem jobban tetszik, mert hasonlit a szerkesztes gomb altal nyujtott latvanyhoz, mig a masodik esetben megiscsak uj pixeleket foglalna el az amugy is szukos savbol.
    pl a masodiknal a hosszu nevu forumtarsak tarsalgasanal konnyen elkepzelheto, hogy ki sem fer.

    aztan mivel nagyon megvaltoztatja az oldal kinezetet (a topik hozzaszoloi mindegyikenek mashogy nezne ki) ezert lehetne egy ujabb opcio az userek beallitasanal ahol ez az egesz ki-be kapcsolhato.

    igy egy radiobutton / checkbox valtoztatasaval vissza lehetne terni a mostani megjeleneshez (azaz, amikor nincs gomb / link es lehetoseg a hsz-ek forrasainak a megtekintesere)

    termeszetesen tovabbgondolhato a funkcio.
    peldaul nem csak a sajat hsz-ek forrasat lehessen megnezni. (ha valakinek a hozzaszolasat megnezhetem, abbol kovetkezik az, hogy a hozzaszolasanak a forrasat is megnezhetem?)

    elore is koszi!

    aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

Új hozzászólás Aktív témák