Hirdetés
- Az elmúlt 30 év legjobb processzorai
- Milyen monitort vegyek?
- ROG Xbox Ally X: Összefogás
- Fujifilm X
- Milyen széket vegyek?
- Az idei év nagy kérdése: bele lehet férni 8 GB VRAM-ba?
- Milyen TV-t vegyek?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen videókártyát?
- Két 16 GB-os GeForce gyártását szüntette meg az ASUS
-
PROHARDVER!
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mr Dini
addikt
válasz
martonx
#6086
üzenetére
Hát igen, vannak benne Taskeres részek is. Ezért sem lenne sok értelme jsfiddle-re feltenni, mert úgyse tud lefutni. Szóval inkább feltettem pastebinre, de ha kell felteszem a fiddlere is.
A változók nevében ne keressetek logikát, hajnalban írtam, szóval nem volt fantáziám agyalni a neveken.
Néhány Tasker specifikus rész értelmezése:
readFile - ahogy a neve is mutatja, ki tud olvasni egy fájlt, amit li lehet menteni változóba
global & setGlobal - a Tasker is tud tárolni változókat, ez azért jó, mert a kód lefutása után is megmaradnak. Illetve ezeket tudom használni más Taskeres projektekben is. A global('változó neve') kiovassa a változó neve változót, míg a setGlobal('változó neve', 'érték') pedig berakja a változónak az értéket/másik változót
convert(változó, "htmlToText") - átalakítja a változóban a html formát, szövegre. Tehát a tageket lecsippenti. Sajnos a hangulatjeleket is, ezért kéne előtte feldolgozni a hangulatjeleket szöveggé.
flash(változó) & flashLong('érték') - kiírja egy androidos Toastba az adott értéket/változót. Hasznos pl debuggolásnál.
És a probléma:
A kódnak azt kéne csinálnia, hogy a Tasker/temp/file.html-ben található utolsó hsz-t és szerzőjét vágja ki. Majd a hangulatjeleket alakítsa át szövegesre, végül pedig alakítsa át szöveges formátumba (tehát a html tagek tűnjenek el) és ha van [ Szerkesztve ] a hsz végén, akkor azt is szedje le. Ez mind megy is szépen, ha a hsz tényleg csak hangulatjeleket tartalmaz. Ha van benne más kép is, akkor a hangulatjel és a kép közti részt kivágja. Ez logikus is, de nekem csak a hangulatjel tagjeit kéne kicserélnem. Van erre valami mód, ahelyett, hogy egyenként lereplace-lem az összes létező hangulatjelet, vagy a mostani "megoldás" helyett?
Új hozzászólás Aktív témák
- Crucial BX500 500GB 2,5" SSD
- Samsung 960 EVO 250GB M2 NVMe SSD
- Inno3D RTX 3070 ICHILL 8GB / Csavarmatricás! / Beszámítás OK!
- Eladó Konfig Intel Core Ultra 7 265KF 32GB DDR5 2TB SSD RTX5070Ti 16GB O11 EVO Lamborghini!
- Bontatlan Dobozos Új Lenovo Thinkpad T14 G5 Laptop 14" -45% Ultra 7 155U 32/512 FHD+ Magyar!
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO ThinkPad P15s Gen2 munkaállomás - i7 1165G7 16GB DDR4 512GB SSD Quadro T500 4GB W
- Bontatlan Oriflame Love Potion parfüm eladó
- Tablet felvásárlás! Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 Ultra, Samsung Galaxy Tab S10 FE
- Telefon szerviz helyben - Gyors javítás, akár 30 perc alatt!
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3995, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



