Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teszla_

    senior tag

    válasz Mela Kehes #7049 üzenetére

    Elég ritkák ezek az egy hetes leárazások, én eddig 2-3 alkalommal láttam. Ha verseny van, akkor se mindig tartozik hozzá leárazott autó sajnos.
    Viszont a másik fajta leárazást mindig kihasználtam, ha volt pénzem, akár kellett az autó, akár nem :) csak volt olyan, hogy nem figyeltem mikor jön autóspecifikus verseny és pont nem tudtam megvenni. Azt meg nem ajánlja fel többször.

    Ragnar: a vodás iGo sajnos nagyon régi térképet használ, talán tavaly volt utoljára frissítve (és nem 4. negyedévben...). Így sok minden nincs benne, ami az utóbbi időben változott. Ettől függetlenúl én ezt hasznàlom, amíg nem szerzem be FMA-s kreditekből a Hun+Ro-t, vagy a full EU-t. Ami idegesítő tud lenni az iGo-ban az az, hogy sokszor mondja, hogy újratervezés, közben meg megy normálisan. Múltkor meg esős, borult időben vezettem, akkor a GPS vétel megszakadt mondatot hallgattam elég sokat, szintén alaptalanul (na jó, egyszer csörgött közben a telefon és akkor pár másodpercre tényleg megszűnt a kapcsolat).

Új hozzászólás Aktív témák