Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #69450496

    törölt tag

    válasz SharpSA #32806 üzenetére

    smc: Tavaly ilyenkor vettem Lenovo D330-at és egyáltalán nem volt lassú a fájlok másolása az eMMC miatt. Pedig egymás mellett használtam azt és az iPadet.

    SharpSA: Ez a modell volt nekem is csak a 128 GB-os, SIM kártya nélküli verzió. Internetről rendeltem és egy hét múlva visszavittem mert (mint fentebb írtam is pár napja) az érintőképernyőre tervezett alkalmazások amiket megvásároltam az elmúlt néhány évben megszűntek (Cloud appok, Streaming appok, játékok stb.) Állítólag viszont a Microsoft most azt tervezi hogy Android alkalmazásokat lehessen telepíteni natívan Winre. Dög lassú? Én semmi ilyet nem vettem észre, sőt... Miután visszavittem, vettem egy (kizárólag a torrent és a Total Commander miatt) Lenovo Tab M10 FHD PLUS-t 4 GB/64 GB... de az a helyzet, hogy a két eszköz helyet szeretnék egyet, ami a fent leírtaknak megfelel.

    Amennyiben te elégedetlen vagy vele, lehet hogy engem érdekelne a D330-ad...

  • parandroid

    nagyúr

    válasz SharpSA #32806 üzenetére

    Nekem az első tabletem egy Galaxy Tab S volt, aztán lett egy Nexus 7, aztán volt Windows-os Dell Venue, meg iPad Mini 2. Összehasonlíthatatlanul az ipad volt a leghasználhatóbb ezek közül. Mondom ezt úgy, hogy utána lett Surface Pro 2, és 3 is, valamint egy HP Spectre X360 U-s i7 procival, körbeforgatható kijelzővel. Aztán most ott tartok, hogy vettem egy viszonylag friss Dell asztali gépet, van mellette itthon a házban USFF, mikroSFF gép is, valamint épp előszedtem a fiókból egy speciális projektre a korosodó Thinkpad X230-at is. Közben lett itthon ipad 6, valamint air3 is, de mivel családtagok használják őket, épp ipadeket nézegetek, mert netezni, tartalomfogyasztani egyszerűen ez az ideális választás. És ez az elmúlt 8-10 év termése. Asztali gépek közben jöttek mentek, az nagyjából állandó volt, meg az elmúlt 15-20 évben valami üzleti szériás noti is szinte mindig volt itthon (hp nc6000, nc8000, nc2400, nc4200, nc 62xx, pár Thinkpad). Most éppen ott tartok, hogy lecseréljem-e a 15 éves lányom által használ air3-at egy air4-re a rajzoláshoz, meg home schoolhoz (van sff pc-je is, wacom táblával), és akkor az air3 az enyém lesz, vagy vegyek egy ipad7-8-at, neki meg jó az az air3 még rajzolni, de akkor meg olyan 2 éven belül úgyis le kell azt is cserélni, és akkor már valami akkori kurrens gépre, szóval úgysem úszom meg olcsóbban.

    Frank T kérdésére válaszolva, kipróbáltam már ezt-azt, és még csak it pro sem vagyok, és most épp ott tartok, hogy valami ipadet fogok venni. Windows tablet meg rohadtul nem érdekel. Tartalomfogyasztani nekem nem vált be, laptopot, pc-t meg nem tudja kiváltani. Ez a mindenre egy eszköz dolog sajnos nem működik.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák