Hirdetés
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen TV-t vegyek?
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Az Enermax megvillantotta az új, p(l)atinás csúcstápját
- Hamarosan "kémkedhet" az NVIDIA a saját GPU-i után?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- SSD kibeszélő
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mike88
senior tag
Nem is akartalak megfosztani titeket ettől...
Azt gondoltam, hogy akkor majd, ha kész, ha már nem szégyellem, én ilyen vagyok, nem osztok meg minden belebarmolást mindenki előtt, mert magamból indulok ki, mikor pl. freaktabon meglátom miket művelnek egyesek miniPC-kel, csak fogom a fejemet, s azt nem akarom, hogy más szörnyülködjön tetteim felett.
Elöljáróban annyit, hogy semmi extra. Belevágtam egy szerelőlapot annak érdekében, hogy megfelelő helyre tudjam felfúrni az anyákat, amik a nyákot fogják, hub belekerült tokkal együtt, mert azzal volt a legkönnyebb rögzíteni, Első 2 usb-t kivezettem a ház első USB csatlakozóira, simán rákötöttem egy-egy szerelt USB csatlakozót majd lezsugorcsöveztem, az egyik hátsóba van bedugva a HDD, a másikba a hub, s abba az USB-SATA átalakító meg a TV tuner, ill tervezek ebből még két hátsó USB kivezetést (amit szintén kukáztam), hogy hátulra legyen bedugva a billentyűzet, így elöl az egér mellett marad majd még 1 üres hely, esetleg pendrive-nak.aryes! Ennek nagyon egyszerű az oka. Volt otthon elfekvőben DVD-íróm, továbbá volt otthon elfekvőben USB-SATA átalakítóm, szal eddig még nem költöttem 1 fillért sem erre (kivéve a ház, az kemény 2500 Ft volt). Plusz egy "slim" külső dvd írót, ami valami házba még bele is van bújtatva nem túl könnyű esztétikusan belebarkácsolni egy 5.25-ös nyílásba, pláne rögzíteni. Minden meglévő volt eddig, az aktív HUB (szintén csak lekellet porolni), külső HDD-ről lerántottam a keretet, maradt csak az elektronika, hűtőborda volt még a padláson, TV-tuner szintén régebbről maradt. Nem szeretnék túl sok pénzt beleinvesztálni ebbe a történetbe, ez úgy gondolom mindenki számára érthető, hisz nem ér annyit az egész, hogy erre 10 ezreket költsek, ezért próbálok tápegységre is valami alternatív megoldást választani, mert az igazat megvallva a 10e-et is egy kicsit soknak tartom ahhoz, hogy 1 tápról menjen minden. Na nem azért, mert nem tudnék ennyit kiköhögni vagy mert irreálisnak tartom, hogy 10e-et elkérnek magyar honban egy LED szalag tápegységért, hanem mert nincs értelme ennyit rákölteni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Bestbuy játékok
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Facebook és Messenger
- Formula-1
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Xbox Series X|S
- További aktív témák...
- ELADÓ FÉL SETUP I7 7700K 16GB RAM
- Gamer PC - i5 12400f, RX 6700XT, 16gb RAM + Garancia
- Ryzen5 4500/ RX5700XT/ 16GB DDR4 alapú konfig/ garancia/ ingyen foxpost
- HP ProDesk 600 G3 SFF PC, 6. generációs i5-6500 Proci, Jogtiszta Windows 11
- Asus TUF Gamer PC, i9, TUF B560M-Plus, TUF RTX 3060 TI, 32 Gb, 1,5 Tb SSD, Liquid Cooling, ARGB
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Air 13 2020 M1 8GB 256GB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
- ASTRO A50 WIRELESS HEADSET + BASE STATION 4th gen. fejhallgató
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3093, 100% Akkumulátor
- 129 - Lenovo Legion Pro 7 (16ARX8H) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4080 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Azt gondoltam, hogy akkor majd, ha kész, ha már nem szégyellem, én ilyen vagyok, nem osztok meg minden belebarmolást mindenki előtt, mert magamból indulok ki, mikor pl. freaktabon meglátom miket művelnek egyesek miniPC-kel, csak fogom a fejemet, s azt nem akarom, hogy más szörnyülködjön tetteim felett.

