Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz t72killer #884 üzenetére

    Nem vagyok benne, tudom mennyire számít reprezentatívnak az általad eszközölt mazsolázás, lehet, hogy bőven az, csak nem tetszőek a számok, ezért önkéntelen álkérdéseket teszek fel, lehet, hogy eleve belső szűrővel keresel és akadhatna emberibb/kevésbé pofátlan árazás is. A "CSÓK"-hatás mindenhova kiterjed, nem tudom mekkora %-ban ludas. A szőlőt azt gondozni kell, de nem árt, ha van, mert ha 1x szeretnél majd nulláról kialakítani nem 2 perc és nem kis meló.
    Lemaradtam az elejéről, haza fogtok majd költözni és előre gondolkodsz vagy kizárólag befektetésnek, távolról tervezed a vételt?
    Pislákol bennem egy kis remény, hogy az ízetlen tréfa kategóriáján túl is akad lehetőség számodra és a családod számára, viszont 1 kis paradigmaváltást is javasolnék, ha már külterület. Ne a gázt kergesd például, felejtsd el a városi javakat, nem kellenek, nincsenek, fujj egyébként is. Távolság lesz, legyen is, ez előny, nem a szomszéd szarjaira ébredsz nap nap után. Foglalkozós ésvagy áramtalan ingatlanokat nézz, az árlevivő, ezekre már jobban rá tudod kötni a kiesettség tényét is, mint árlefaragó hatást. Az okos dolog, hogy a tanya körüli földeket keresed, persze így nehezebb. Igazi kuriózummá lett ez mára, mindenhol feldarabolódtak az egykori birtokok az urbánusság, kihalások miatt.

Új hozzászólás Aktív témák