Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz opr #368 üzenetére

    azert raktam csak be, hogy neha szoktam latni felujitando kadarkockkat 60-70millio korul, ami eleve a fele, 100-110m2 szokott lenni, tehat mar aranyosan nezve is dragabb m2 ar ehhez kepest
    plusz ott meg ott van az is, hogy arra ra kell tapsolni sulyos tizenmilliokat, amivel tuti tobbe is lenne
    uj teto, atkabeleztetni, a futesi rendszer ápgrédja, a klimak, kulso szigeteles, thermoablakok ajtok...siman ramenne a diffi
    es megsem nem 5 szoba meg 200m2....

    meg akkor a kerti médanszié meg sehol :DDD
    egy 60m2-s, ~3 autos garazs meg plane

    ----------------------

    Dunaharasztin lattam hirdetve olyat ~2 eve, hogy 100m2-s 2000-s evek elejen-kozepen epult ketszintes ikerhazfel elado 58 millioert, kertje meg nem nagyon volt
    amikor a Bezeredi lakoparkban az uj epitesu 98m2-s vatta uj kegli volt 48 megaforint, ahol te fingasz eloszor a WC-be ;]
    -10misi es min 15evvel ujabb, alkalmazott szigetelesi eloirasi szempontbol is, meg mindenhogyan
    meg ajtok-ablakok milyen szigetelesi szabvanyuak, meg a fal-fodem szigetelese milyen vastag, meg az milyen anyagbol van
    futesrendszernel sem mnd1, hogy egy 15+ eves kazanod van, vagy egy csitti uj
    nem csak a gari, hanem a hatasfoka miatt sem

    foleg ha meg egy tizessel dragabb is

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák