Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz KTU #11764 üzenetére

    én nem fogok senkit megggyőzni, 10 év CIB után tudom miről beszélek. Pesti fiókhálózat %-ban mérhető állományát személyesen ismerem, illetve családtag is dolgozott náluk egy időben.
    Majd amikor leszáll a bankmonitoros köd, akkor sztem sokan rájönnek mi az olcsóság ára, mondom ezt szaftosabb infók megosztása nélkül :)
    Én addig tervezek CIB-es maradni, amíg ki nem vezetik teljesen az online számlacsomagot. Kötni már nem lehet, 1-2 évig mág valszeg palettán lesz. Ingatlan és egyéb befektetési ügyletek miatt elég megérős a szószerint nulla forintos utalás, ha 1 HUF-ot küldesz, és ha 1 milliárdot, akkor is. De amint annak a dalnak vége, marad a.....

    - konkrét anyagi kárt okozó ügyintézők (megbízást nem hajtottak végre, biztosítást nem kötvényesítettek, mák hogy ilyen alkalmakkor mindenről aláírt papír volt, h náluk a hiba stb stb) : ilyenkor lehet 30-60 napig futni a saját pénzed után azért amiért egyébként fizettél / és nyelni az addícionális költségeket (árfolyamveszteség, késedelmi díj, stb)

    - fluktuáció és dilettanizmus: volt hogy 3-4x cseréltek alattam kijelölt bankárt (fióki ügyintézők ugyanígy forognak), és bactak szólni, majd az új bankár még téged basz le a telefonban hogy miért az ÜSZ-en panaszkodsz hogy nem éred utol.....azért babám, mert ha nem adsz életjelet magadról, azt sem tudom h ki a rák vagy és hogy egyáltalán élsz-e, akkor elég valószínűtlen hogy pont a mobilszámodat fogom fejből kitalálni....

    - tömegnyomor : frekventált fiókokban időpont foglalás lóxart sem ér, régebben volt gold kártyám, amivel a sor elejére kerülsz, az sem ment soha

    - digitális kőkorszak: az alkalmazás rendre hetente 3-4x nem érhető el, így egyenleget sem tudsz nézni, értesítések hol megjönnek hol nem.....releasek nem nagyon mennek náluk, minden frissítésben előjön valami kisebb hiba

    INGJOKE: ez érzelmi döntés, annak emg pénzvilágban nem nagyon van helye sztem :)

    Nekem papíron az én szokásaimhoz a második befutó az OTP Prémium+ lett volna a multipont mastercard kártyával, abban volt a legtöbb olyan feature ami valamennyire pariban van a szokásaimmal, minden más bankcsomag felejtős kb.
    El is kacérkodtam a gondolattal, hogy átlépek hozzájuk, de a sok utalás maitt egyelőre meg kell tartanom az onlinet......viszont szívok velük hetente, pont arra nem jó amire kitalálták (sűrű online bankolás, mobilról)

    PS: a bankkártya gyártási költség nem vizionálás, konkrétan a privátbankár mondta arcba kártyacserekor, hogy a következő lejáratkor már csak + gyártási költséggel fogják tudni intézni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák