Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz voodoo98 #127 üzenetére

    Legközelebb Early Access idején lehet a játék közelébe kerülni, az valamikor jövő év közepe lesz, ha nem csúsznak meg, mert akkor egy év múlva újra itt. :)

    Szerintem addig orientálódj Post Scriptum, Squad, Day of Infamy, Insurgency Sandstorm, Rising Storm 2, Arma 3 / Iron Front irányba. Arról nem is beszélve, hogy van ingyé Forgotten Hope 2 standalone, nem kell neki BF2, és egész jó a szerver népesség. :K

    Rony949: "Igaz hogy itt van nekünk a Post Scriptum, de én hiába próbálkoztam vele, fele annyira sem szórakoztatott, mint a HLL alfája."

    Akkor neked nagyon hiányzott már valami, mert a HLL alfája rettenet kezdetleges és bugos volt. :) Inkább csúsztassák és legyen kész, mint utána bukjon a projekt.

    Anno Post Scriptum is úgy akart kijönni, hogy benne lesznek az amerikaiak a pályáikkal, benne lesz Arnhem, benne lesz több játékmód, meg a jármű sebzés rendes modellezése. Fejlesztők fejét megdumálták, hogy jó lesz a játék ezek nélkül is csak adják már ki. Lécci, lécci, lécci! Aztán majdnem bukott is ezek hiánya miatt.

    Most már kezdik pótolni a tartalmat, írtani a maradék bugokat, erre jönnek vissza a népek, sokkal jobban értékelik a játékot, és persze többen is játszanak vele. Nahát, ki hitte volna.. :U

    Days of War, egy szebb reményű Day of Defeat folytatás, konkrétan bele is deglett a túl korai kiadásba. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák