Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #31189 üzenetére

    Mal'Ganis volt az első GvG class legend, amit lecraftoltam. Ahogy elnézem, húzósan, de meglenne a handlock - be kellene áldozni a golden cardokat. Mechmage-ből csak Antodias hiányozna, de az új Falmewakeres tempo mage-be is megállná a helyét a sok olcsó spell miatt, de már láttam freeze mage-ben is ellenem (ezeken kívül van valami még a jelenlegi metában?), ugye turn 10 Antodias + Frost bolt + Ice lance és még le is lehetnek ruszkizva a lapok.

    Amit a jelenlegi dustból tudnék csinálni:
    - Neptulonos BRM control shaman
    - mechshaman with Al'Akir/Neptulon (attól függ, hogy mennyire érzem szükségességét mondjuk egy lava burstnek)
    - murloc shaman muhahaw (neptulon + class murloc)
    - Handlock (? - magában elvinne 3200 dustot)
    - freeze mage Antodiasszal (és mechmage is teljes lenne)
    - Malygod shaman/warlock
    - egy yolo golden legendary, amit használnék mindenhol (Sylvanas, Loatheb, Tirion, Dr. GG, Ragnaros, Deathwing)
    - megerősíthetném a control palámat egy Harrissonnal meg még valamivel

    Bolvart mondjuk be lehetne ide vagy oda szorítani, de vagy early csorbul, vagy eggyel kevesebb quarter/belcher lesz, vagy Loatheb helére kerül és sajnos nagyon labilis még a meta a ruszkikombós deckek miatt, ahol életet menthet Loatheb. Tehát nem élné meg az én köröm freeze mage ellen, például.

    -

    De mondjuk azon is elkezdhetnék gondolkodni, hogy Ragnaros hova férhetne be.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák