Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz PazsitZ #4914 üzenetére

    Hááát....
    Egyrészt ha arra hivatkozik vereség esetén, hogy ez nem az ő szabályrendszere az a világ marhasága és full égő szerintem, ugyanis ő talalta ki a meccset és ő forszírozta. Innetől kezdve erre hivatkozni......
    A lóvé az rendben van (mindenki ezzel érvel) de utána? A "népe" szemében ő egy verhetetlen hős és alaposan meg fogja tépázni a nimbuszát és hírnevét ha lenyomják. Szerintem ha itt kikap akkor a következő MMA meccse negyed gázsi lesz.
    Szakmai szempontból miben reménykedhet?
    Oké MMA-ban nagyon jó a kézmunkája, gyors pontos de profi boxban szerintem legalább is nem kiemelkedő az tuti. Mayweather aki a védekezés mestere lazán leszereli szerintem. Lucky punch? Nála nagyobb ütők sem tudták ezt bevinni eddig....... Ja és még valami, többször látszott de főleg a Diaz elleni két meccsen, hogy másél, két menet iskolázás után elfogyott a szufla és komoly gondjai voltak mindkét meccsen. mit fog csinálni Mayweatherrel mondjuk a 9.-10. menetben?...........
    Nem vagyok ellendrukker és egy jó meccsben reménykedek de szerintem McGregor szempontjából a legjobb forgatókönyv, ha rúgásért, fojtásért stb. leléptetik.....

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák