Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • escie

    őstag

    válasz dr_strange #850 üzenetére

    valami elvi gond van.
    mind az xorg, mind az xgl ugyanazzal a hibával (nem)indul. igazából sosem bírtam még teljesen azonosulni az X lelkivilágával, ezt sem bírom felfogni... :U
    mindegy is, megvárom, míg bejut a portage-ba.
    --
    most úgy csinálom, hogy simán indít egy xorg-ot kdm-mel az initszkript, belogolok kde-be, innen indítom el az szkriptet, amit a howto-ban volt, átírtam, fullscreen kapcsolóval indítja az Xgl, compiz, gnome kombinációt.
    próbálgatni jó lesz így is, bár ahogy nézem a funkciókat, nem lesz túl nehéz megszokni őket. ez a kockán forgatós asztalváltás szerintem nagyon szemléletes, egyszeri júzer jobban felfogja, hogy mi történik ha asztalt vált. én is. :)
    az exposé is nagyon hasznos, kissé alma-szaga van ;) , de nagyoktól koppintani nem szégyen.
    a kis izgő-mozgó menük is nagyon szépek, az ablakok hullámzása úgyszintén. kívánncsi leszek, éles üzemben meddig tűröm el, de úgy tűnik jelenleg, nem túl időrabló effektek, az szépet meg szeressük. :)
    egy szó mint száz, nagyon tetszik.

    amúgy, nagyon régi, gyengus kis kártyám van, de szépen, akadás nélkül megy...
    ... míg el nem indítok mplayerben egy videot. ettől egy kicsit belassul, de nem vészes...

    I'm back, baby!

Új hozzászólás Aktív témák