Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F34R

    nagyúr

    Valasz: szerintem nem eri meg, foleg ha full rollingkent hasznalod. Nekem volt generic x86_64 es native is, szamottevo sebesseget nem lehet eszrevenni.
    Amit viszont erdemes forgatni az a kernel. Nyilvan videovago, render programoknal ki lehet cflag-el es nativ forditassal 2-5% csikarni ha eppen erre van szukseged. Viszont ahogy az elottem szolo kollega irta nagy erv mellette a testreszabhatosag,a tobbfele csomagverzio, a sajat overlayek hasznalata es a systemd mentesseg.
    Annyit azert tudni kell hogy az Openrc sincs mar olyan stabil mint kellene, regebbi verziok kevesebb featurel sokkal jobban szikla stabil volt.
    Nekem egy nagyon regi gentoo motoros azt is mondta ne mixeld a brancheket es legalabb kethavonta frissits!
    Nem egy, nem ketto felhasznalo regi ezer eves gepen, maszkolja a csomagokat, hogy pl ne frissuljon (olyanokat is amik mar epp benne sincsenek a portage faban:P)
    Szoval el kell dontened, hogy es mire szeretned hasznali, mert csak utanna tudunk jobban segiteni.

Új hozzászólás Aktív témák