Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egzee

    őstag

    válasz diegho #6832 üzenetére

    -- [MODERALVA] --

    Ne ordibalj, nem all jol neked. Nyugalom emberek, senki nem akar pihenore vonulni, ugye? Thought so. - tiv83us

    -- [MODERALVA] --

    Kész! Több betűt meg sem érdemel a téma! Bocs a Caps Lock-ért, de az ilyen ember olyan szinten felnyomja a pumpám, hogy legszívesebben bemosnék neki! Ne akarja nekem senki se azt mondani, hogy a 6400+-t felhúzza 3700-ra, és egy gagyi sli rendszerrel a játék cpu limites lesz! Öcsém, ott az SLI volt a probléma! Járj utánna, és te is meglátod, hogy pl egy COD2 is kevesebb FPS-t ér el 8600GT SLI vel, mint egyel!!! Az SLI egy bazi nagy reklámfogás! És a Cross-Fire és az ATI is szar? Mert én úgy emléxem, hogy a Cross-Fire sokkal jobb mint az SLI! Jah... És minden gyártónak van mélypontja! Valszeg ezért nem tudott már jó ideje normális csúcskategóriát gyártani az AMD-ATI... És szerintem az AMD inkább a középosztályra hajt... Ilyen erővel az Nvidia-t is szídhatjuk, hogy nem volt képes normális középkategóriát gyártani! Az ATI ezt észrevette, és 40ezerért piacra dobott egy 3850 nevű messiás-t ami 2x jobb mint egy nvidia 8600GTS-e, ami náluk a középkategória... Csak sajnos nem tud semmit! Nekem ne SLI rendszerekkel mutasd meg mit tud egy gép...

    És továbbra is csak ismételni tudom magam... Messziről jött ember, azt mond amit akar!

    Mély elnézésem a szómenésért! :R

    [ Módosította: tiv83us ]

Új hozzászólás Aktív témák