Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoMagix

    addikt

    válasz Tibiajax #16289 üzenetére

    2 napja én is átálltam teljesítményre és nagyon szembetűnő a változás!
    Valóban sokkal folyékonyabb a menü és az autók mozgása, de pl. a drift füst erősen kockás lett! Még próbálom levadászni a Camaro PO-t egy darabig, addig így hagyom, de hamarosan visszaállok a minőségre én is!

  • CJ4567

    veterán

    válasz Tibiajax #16289 üzenetére

    Kinek mi, én azok közé tartozom, akik inkább játszanak csúnyább játékkal, csak hogy folyamatosabb legyen. Azt elhiszem, hogy krúzoláskor tényleg feltűnő, hogy milyen a grafika, de én vagy versenyzek, vagy riválisokat csinálok, szóval hamarabb játszanék alacsony grafikán, 60FPS-el, mint magason, 30-al.

    Személyes példám:
    Kb. 1 hónapja voltam egy klub vs klub verseny tagja, és hogy tudjak streamelni, ultra feletti grafikáról levettem a játékot alacsony-ra, hogy biztos semmi ne szóljon közbe, ne akadjon se a stream, se a játék. Utána két napig úgy maradt, elfelejtettem visszaállítani, akkor vettem észre, amikor letöltöttem egy festést, és feltűnt, hogy miért ilyen ronda a festés minősége. :DDD

    Owen's Mclaren: Owen egy gyerek, aki a Microsoft egyik reklámjában szerepelt( [link] ), az Xbox Adaptive Controller bemutatásában segített, és így hálálták meg, hogy kapott egy exklúzív Mclaren P1-et, olyan extrákkal, hogy off-road bodykit, Mclaren P1 GTR szárny opcióként, rengeteg motor(még akár a turbo rally motort is beleteheted), stb... Vannak mentések, amikkel megszerezheted, de 2040-ig kitiltanak, ha a garázsodba kerül. Forzaboltba valószínűleg sose fog bekerülni, teljesen egyedi autónak akarják megtartani a PGG-nél.

    [ Szerkesztve ]

    No Sana No Life

Új hozzászólás Aktív témák