- Kiemelkedően csendes ASUS VGA jött a Noctua közreműködésével
- Mini kijelzős SSD-hűtő a Thermalright névjegyével
- Windows: mi történik valójában Leállításkor, Alvó módban és Újraindításkor?
- Gyenge Wi-Fi otthon? – a leggyakoribb hibák és megoldások
- Korábbi vezetője szerint 40 milliárd dollár kell az Intel versenyképességéhez
- Melyik tápegységet vegyem?
- TCL LCD és LED TV-k
- Androidos tablet topic
- Házimozi belépő szinten
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Lopakodva befutott a Radeon RX 9060
- Kiegészítette az öregedő professzionális Radeonokat az AMD
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Apple asztali gépek
- Milyen egeret válasszak?
Hirdetés
Aktív témák
-
stpotty
tag
Remélem nem baj, ha én is kérdezek. Szóval van itt elfekvőben egy EP-8KTA3L+ nevezetű lap, kt133a, az lenne a kérdésem hogy mekkora proci megy bele max. Most próbáltam egy 2000+ paloval, az még jó. Az epox oldalán a legrégebi lapok amiket találtam kt266-osak, lehet hogy nem figyeltem oda, ha valaki tudja modja meg légyen szíves.
-
Bazsesz
őstag
Csak azt tudom mondani, mint az előttem szóló. Az EPoX lapok nagyon jók. Én is azt nyúzok, sikerrel, nem volt vele bajom.
Az az FF az a P80P hibakereső, itt írja ki, hogy mi az aktuális helyzet. Mindig mást ír ki. Ha FF-et, akkor megy a gép. A többit nem tudom, de benne van a használati utasításban.
Üdv: Balu -
D1sZpY
csendes tag
Hi! Az EPoX véleményem szerint az egyik legmegbizhatobb lapgyártó, az FF kütyü ahogy irtad az egy hiba kijelzö ami ha vmi gond kijelzi hogy mi is a problem, igy tipus szerint nem ismerem ezt a lapot de pdl én is egy epoxot nyuzok 3 éve és kutya baja, pedig rendesen huzva van, haverom most vett egy EPoX-ot és az is egy nagyon jo lap, tehát csak jo tapasztalatokat tudok rola mondani;)
-
fps8
senior tag
Helyzet, hogy találtam egy elég (hogy is mondjam),nem egészen átlagos alaplapot és erről kéne egy kis infó.Az alaplap egy ''epox bx7+'' nem igazán tudok sokmindent róla csak találtam egy csomó érdekességet rajta.Van rajta világító zöld led,valami pirosan izzó kijelző szerű kütyü ami csomó érdekességet ír ki amíg a gép el nem indul aztán megál egy ''FF''-jelzésen.Szóval érdekelne hogy mit jelölnek a krix-krax-ok rajta(mármint a piros kijelzőn),meg eggyáltalán miért van ilyen kijelző egy fém házban lévő vason és hogy mik a jó ill. rossz tulajdonságai.:F
Aktív témák
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest