Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz Mezga Aladár #19863 üzenetére

    Hm érdekes, és rátelepítettem a 12re a 13 mat még sem hülyült meg a gépem, elég sokat turkálok a konfigokban még sem hülyült meg a gép stb stb. Nem lehet az, hogy sokan, köztük te sem értesz hozzá igazán és amikor turkálsz olyan dolgokhoz nyúlsz hozzá amit nem tudsz mi és azért hülyül meg? :B ;)

    madgie
    Tényleg, komolyan muszáj mindig lefutni ugyanazokat a köröket, akárhányszor beírok ide? Volt OpenELEC-em idióta felbontást próbált ráerőszakolni a Brazosra, valami 1360*400 körülit. Nem tudom, honnan szedte, minden újraindítással azt csinálta. Várnom kellett volna frissítésre? Lehet. Eladtam, egy percre sem bántam meg (az openelec-ben nincs tudtommal madvr sem, siralmasan ronda volt a képe az a-210-hez képest). Hang sem volt HDMI-n, az is tuti user error.
    Más használja örömmel és boldogsággal. ;)

    Azt mondd már meg, hogy pötyögöm be a youtube-ot a mindenre jó openelec-en (Harmony-val) ? Számokkal, mint a 3310-es Nokián? Igényes megoldás, ezt a Popcorn-on is el tudom játszani.

    Erre jó az amit linkeltem bill+táv, vagy az sokkal jobb hogy az almával streemeled a tvre a youtube videót mi? :F

    Szvsz nem véletlen, hogy Tcr is eladja a fenébe a Brazost, megjósoltam, mikor váltott.
    Mert mondjuk nem ért hozzá, kettő csak az optikaival kínlódott mivel az erősítőjén nem jó a hdmi.

    jársz bent Debrecenben mostanság? Kölcsön adjam neked a gépet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák