Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82860288

    törölt tag

    Sziasztok,

    Nekrózzuk meg kicsit ezt a topikot. :DDD

    Pár kérdés:

    1. Az 5.1 hangkeverés / szerkesztés nem fura kicsit? Mármint a dialógus jó helyekről jön, az effektek is, de az egész olyan lapos, élettelen, nincs basszus és kevésnek érződik a közép is. Más játékokkal semmi gond, ez lett kicsit olyan semmilyen. Kell ehhez bármi extra beállítás, mert a menüben nincs?
    Vagy mod?

    2. Nem fura kicsit a képi világ, értem ez alatt a karaktereket, az embereket? Furán kicsit fénylik a bőrük néha, érdekesek a szájmozgások dialógusok alatt. Már nem nagyon emlékszem az első részre, de tudom ott is pár dolog fapados volt, de ilyen furcsaságokra nem nagyon emlékszem.

    3. Ez lehet SPOILERes lesz, játék elején vagyok, épp hogy elkezdtem. Amikor találkozom a 2 lilás szörnyikével, akkor mehetek balra, mint ahogy Jax mondja is, hogy osonjunk el mellettük. Vagy mehetek feléjük is és akkor elkezdődik egy üldözés, aminek a végén valahol magamhoz térek. Térkép szerint mindkét módszerrel egy irányba megyek. Ha a szörnyikék üldöznek, akkor kihagyok valamit a másik oldalon? Loot-ot vagy bármit? Illetve gondolom akkor változik kicsit a sorrend is és nem lesz olyan videó, hogy magamhoz térek valahol, hanem beérek egy kis faluba?

Új hozzászólás Aktív témák