Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kimista

    aktív tag

    válasz Jackal2 #40748 üzenetére

    én nem fikazok, csak ez is olyan hype-os dologak érzem, mint anno a crusaider gt2-t.
    Biztos hogy megy mint a veszett, könnyű és kicsi meg gyors stb, de nem látom a célközönséget.
    - aki olyan szinten van, hogy ki tudja használni a gyorsaságot meg egyéb dolgokat (és nem arról van szó, hogy kint a réten nyom egy punchout-ot és ő a kemény), az épít magának (hány rtf gépet láttunk versenyeken?)
    - aki nincs olyan szinten, hogy érződne neki, az megveheti ezt, aztán majd jól beleáll valamibe (pont azért mert nincs olyan szinten)
    - ha nem használja ki az erőt, minek vette? fél év és már régi gép lesz.

    jó, hogy vannak rtf gépek, kezdőknek ajánlott, de aki kicsit is komolyabban akar zúzni, az úgyis épít. aki meg nem tud/akar építeni, az meg nem tud/fog komolyabban a dologgal foglalkozni.
    Senkit sem akarok leszólni, csak néha vicces látni, hogy mekkora prok vannak a topicban (nem speciel rád gondolok Jackal)

    nem tagadom, hogy igen jó gépnek tűnik a spec alapján, a kért kuponnak hála olcsó is, de tényleg ajánljuk az ilyen gépet kezdőknek? repültem már úgy kint a reptéren, hogy szó szerint féltem, gondolkoztam h beülök a kocsiba, amikor 1 kezdő gyerek elkezdett repülni a bivaly gépével.

    [ Szerkesztve ]

    Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

Új hozzászólás Aktív témák