Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz s912 #1468 üzenetére

    Tolj egy végigjátszást NM fokozaton, ez sebzésre & minden másra is uaz mint az UNM csak itt meg lehet halni/checkpointtól újra kezdeni.
    Kell ám az a glorykill féle pár HP.., ezen a fokozaton eleve runa nélkül egyet dobnak (kvázi ha sokallod nem használod a rúnát és cső) és 5hp-t tol vissza (mondjuk ha nagyon alacsony a hp akkor hajlamosak többet, skálázódik de még nem figyeltem meg hp függvényében hogyan), arról nem beszélve hogyha durvább helyzetben szánod rá magad hogy a "tántorgóra" rátolj egy gloryt mert kevés a hp-d, akkor simán benyelhetsz a végrehajtása közben egy Impek féle tűzlabdát és kalap kabát, respawn.

    Btw.., tegnap elmentem az ArgentFacilityig UNM-on, a nehézségi szint leírása alapján menti a pályákat ill. a runa trialos failek nem számítanak de meghalni azt nem szabad.., oké, késő volt már, fekvés, betölt az ArgentF, lemegy a duma, quit to menü.., quit.
    Még vártam kicsit hogy Steam felhőbe feltolja az állást és borultam.

    Na.., 10perce néztem, ofc nem mentette el az UNM féle ArgentF állást, nem tudom onnan folytatni, kvázi mintha meghaltam volna, kezdhetem majd előről.. :O :W

    Ez így normális vagy valami bug?
    Durva lenne ha végig kéne ülni ~6-7 órát az UNM végigjátszás kedvéért.. :U

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • atidzsiforc

    őstag

    válasz s912 #1468 üzenetére

    engem nem zavar a villogo loot, meg a glory kill figyelmezteto, sztem ad az uberhightech demonvadasz space marine feelinghez :)) valoigaz kicsit sokaig maradnak stunban, de mikor meg pont felebrednek, mielott odaerek, az idegesit fel :DDD

    r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

Új hozzászólás Aktív témák