Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Samsung LCD és LED TV-k
- SSD kibeszélő
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- 30 évre csökkentette lemaradását a litográfiai eszközök területén Oroszország
- Bluetooth hangszórók
- Milyen széket vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Házimozi haladó szinten
- Milyen egeret válasszak?
-
PROHARDVER!
Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)
Aktív témák
-
-
-
MrCsiT
addikt
válasz
ruzsass #21964 üzenetére
Digi szerint, (egeret az adott csatorna nevére húzva kiírja) M1 az C10, az M2 az C9 lenne.. de a Pana, ha a saját hangolására bízom , akkor 10-es és 20-es számmal jelzi a 2 csatornát (ami fura, hogy valami táblázatból dolgozhat, mert pl. 141-es csatornát is talál, holott számosságában nincs annyi csatorna, tehát ez nem a darabszám.)
Próbáltam kézi hangolással a megtalált csatornán fel/le menni, de "túl okos" az eszköz, ahogy néztem, csak egy tartományon belül hagyja módosítani kézileg (lefelé elértem egy "min" -nel jelzett értékig ) és egyelőre nincs megoldás még..
-
Flashget
félisten
válasz
ruzsass #20912 üzenetére
a kerületben az egy különleges rész ha azokra az időkre gondolok amikor még volt a Hunyadi, a Simonyi lakás szövetkezet saját tv hálózata, majd a Wekerlén is beindították. Utóbbinál mindig voltak gondok..majd az EMKTV megjelenésével megszűnni látszottak a problémák, de a HD térnyerésével úgy látszik még sem jó.
Volt a kerületben egy nagy átjátszó is amit az EMKTV leszerelt és elvitte a 6. kerületbe (legalábbis ezt mondták anno)és akkor mindenféle gond merült fel a kerületben. Még románoktól kapott jel is volt a TV csatornák között majd lett digi a név 2007-ben
szóval Wekerlén a hiba régebben is jelen volt.
Aktív témák
Hirdetés
1. Olvasd el a téma összefoglalót!
2. Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik. Nem a műholdassal és nem az internet szolgáltatással.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Samsung LCD és LED TV-k
- Milyen légkondit a lakásba?
- The Last of Us Part II Remastered - Premier előzetesen a PC-s kiadás
- SSD kibeszélő
- Már most óriási siker a Minecraft mozifilm
- Fűnyíró topik
- Hegesztés topic
- Óra topik
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 13" M3 2024 24GB RAM 1TB SSD garanciával hibátlan működéssel
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E6540, E5550, E5570, 5580, 5590, 5500, 5501, 5510/ SZÁMLA + GARANCIA
- Xiaomi Redmi Note 8T 64GB Kék / Új akkuval / normál állapotban / 12 hónap jótálással
- iKing.Hu - Apple iPhone 13 Pro Max - Silver - Használt, karcmentes, 100% akku
- LG 32SQ700S-W - 32" VA Smart - 3840x2160 4K UHD - 62Hz 5ms - WebOS - Wifi + BT - USB-C - Hangszórók
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest