Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz mcsabee #4949 üzenetére

    Az én mercemnek nem megy .S kipróbáltam, 1k körül van a dmg-je, de nemtudja ezeket hozni egyedül. Ezért is gondoltam arra, hogy átállok meteorbosra, mert akkor nagyjából mindenhol tudok runolni (még baalrunt is egyszerűen tolhatok, minden probléma nélkül, talán CS az ami necces lesz. utsó hullám Baal előtt véletlenül nem mind fire immun? vagy ők posion, most nem emlékszem...), utána meg ha lesz több allskillem, átállok ligthos orbosra. Ő már tényleg mindent tud tolni. Tehát ezek a távlati tervek :).

    Viszont most 88as vagyok, tehát gyerünk BRezni, viszont felmerült egy kérdés bennem: 105fcr miért kell teléhez? Mindenki azt mondja, hogy szükség van rá, de miért? nekem most occu, meg spirit ad összvissz, tehát 65ön van, de így sem nagyon ütnek meg.

    Ja, és milyen szintig érdemes elmeni MFhez? Minél magasabb, annál több a dropp? Úgy tudom 94es szint környékére érdemes elvinni azért.

    És MFnél van felső határ? Én most 400körül járok, de 425 a max cél, az nemsokára elvileg meg is lesz (igen, cserébe a resistek nem az igaziak, és fcr-em sincsen, ez rossz dolog, de önmagában MFt van értelme növelni sokáig)

Új hozzászólás Aktív témák