Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz ncc1701 #13862 üzenetére

    bocsi, karácsonyi sok képes giga hsz következik :Y

    nálam most voltak jelentős fejlemények, végül összeharácsoltam mindent amit akartam, ezután elvileg lecsitulok. mint írtam ünnepek alatt a trade-re feküdtem rá, volt itt minden, elment az eth sacred targe ist-ért, kaptam ingyen vex-et egy random figurától stb. de lássuk sorban :DD

    fura, de zod-ot nem kaptam 8 ist-ért sem. jól felment az ára, én még 3 ist-ért tudtam eladni a saját drop cham-ot, szóval valami biztos van. lehet hogy már az új kontent miatt kezdik feljebb árazni az rw-ben eddig alig használt cham-ot, és ezért drágul a zod is? mindenesetre kisöpörtem a padlást és olyat csináltam, ami kb szentségtörés, és az új patch/ladderből visszanézve vsz őrültségnek hat majd. vettem 2x cham-ot 4 ist per darabért, és bedobtam a kockába (cham+cham+flawless emerald):

    ezzel kiraktam végre a botd eth gp-t:

    maxos 15% ll, a dmg viszont nagyon csóró, de sebaj. így is olvad minden rendesen, a kutyus úgy megy át nitha felé mintha nightmare-en lennénk:

    az ethereal áttetszősége nagyon faszán néz ki a bazinagy bökőn, kár hogy a farkasforma miatt szinte sosem látszik:

    karakterlap ribcrackerrel:

    karakterlap botd-vel:

    összefoglalva: fury dmg a duplája, a life/mana stolen brutál overkill (40/12), a dual leech gyűrű helyére simán mehetne valami str/life/ar/dmg cucc is, innentől volna értelme a str pakolásnak és a +dmg charmoknak is. az fhr/defense jól beesett, bár nem hinném hogy pvm-re bármi gond lenne belőle. a poison nova durva ahogy proccol, jó lehet akár a fizik immunok ellen is.

    szóval ennyi, vsz a két fegyvert fogom váltogatni innentől, kíváncsi vagyok hogy pl überen melyik hogy muzsikál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák