- Milyen videókártyát?
- Bluetooth hangszórók
- Milyen TV-t vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Gaming notebook topik
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Milyen notebookot vegyek?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
P.H.
senior tag
A writefile írja ki valójában az adatot, de az egész a file-kezelés analógiájára épül (megnyitás-transfer-lezárás), és mivel kizárólagosan nyitja meg a portot (más nem férhet hozzá, amíg nyitva van), legjobb egy egységként kezelni az egész folyamatot.
A writefile amúgy akármilyen hosszú adatot ki tud küldeni egyszerre, nem kell byte-ozni (paraméterei: handle, a kiírandó buffer címe, a buffer hossza, mutató egy DWORD-re (most Moved), illetve egy nil itt most, visszatérési értéke egy boolean. Akkor sikeres a transfer, ha TRUE-val jön vissza, és a megadott DWORD (Moved) értéke megegyezik a paraméterként megadott buffermérettel.)
[mod]: az oldal ''The only step you are required to do is call LoadIODLL somewhere at the beginning of your program. Make sure you do this or you will find yourself faced with all sorts of interesting crashes.''
Az egyetlen lépés, ami szükséges, a LoadIODLL meghívása valahol a program elején. Csináld meg, vagy érdekes/érthetetlen dolgokat fogsz tapasztalni. (Az enyémhez term. nem kell majd. Illetve vagy egy olyan érzésem, hogy az IO.DLL a program teljes ideje alatt fogja a portot. Vagy mindet. De nem ismerem, csak nézegetem az oldalát.)
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- Bontatlan Apple 96W USB C hálózati adapter (töltő) eladó
- 16GB RAM 1TB Háttér 10,1" NoName
- Chuwi HiPad Pro 8GB/128GB 10.8" 2K 8mag 2SIM Alu ház 7,5mm 450g
- BONTATLAN STEELSERIES TERMÉKEK BOMBA ÁRON! ÚJ, AZONNAL ÁTVEHETŐ!
- ASUS ROG Strix Scsr 16 G634JZR i9-14900HX, 32GB DDR5, RTX 4080 (2027.08-ig garis)
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A520 AORUS R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Rampage SHIVA TT 500W
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
- AKCIÓ! MSI B550 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA MSI 650W
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 8700K 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Honor Magic7 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest