Hirdetés
- Szappanoperákba illő fordulattal cáfolja partnerét az NVIDIA
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Pánik a memóriapiacon
- Gaming notebook topik
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Az elmúlt 30 év legjobb processzorai
- Ilyen se volt még: mégsem kell sok memória az új James Bond játékhoz
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen videókártyát?
-
PROHARDVER!
Debian GNU/Linux
Új hozzászólás Aktív témák
-
DarkByte
addikt
válasz
SirRasor
#10410
üzenetére
Win-en se kell írnod hozzá semmit. nssm-el be lehet rakni Windows service-nek kb. akármit.
Egyébként csak hogy még egy opció legyen
Szerintem még a user contab-jában is működne a dolog így regisztrálva.@reboot sudo /itt/van/a/scripted.sh(Nyilván ehhez is a sudoer fájlba ugyanúgy fel kell venni hogy ez a script root jelszó bekérése nélkül indítható super user jogokkal.)
-
cigam
titán
válasz
SirRasor
#10410
üzenetére
Egy feladatot sokféleképpen meg lehet oldani. Pl. systemd-nél köthető user loginhoz az indítás, pl. [link] Az indítás szempontjából mindegy hogy milyen feladatot lát el a program, hogy igényel-e GUI-t vagy nem. Csak elindítja az adott programot, aztán majd az vagy elindul, vagy hisztizik, hogy ő nem.
A "nohup su -c" részt töröld ki belőle, csak ez legyen benne:
#!/bin/sh
java -JAR /usr/local/Belepteto/belepteto.jarJa és még annyit, hogy annak a felhasználónak tagja kell legyen a sudoers csoportnak.
Az ablakkezelő elméletileg mindegy, xfce alatt is így működik ez a része a dolognak. Majd ha annyi éves Linux rutinod lesz, mint Windows alatt, akkor ki tudod szűrni a sok találatból pontosan mi kell neked.
Új hozzászólás Aktív témák
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Eladó Steam kulcsok kedvező áron!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- PS Plus előfizetések kedvező áron
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Playstation Portal 6 hó garancia, számlával!
- BESZÁMÍTÁS! ASRock Z390 i5 8600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6500 XT 8GB Bitfenix Neos acél DeepCool 450W
- 146 - 147 - 166 - 167 - 168 - 169 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Szerintem még a user contab-jában is működne a dolog így regisztrálva.


