Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    Bocs, hogy megzavarom a bólintó sormintát ( ;] ), de végre tudtam menni kb egy órácskát a játékkal. Először is kipróbáltam az összes klasszikus autót a Hungaroringen. Fenomenálisak, de tényleg. A hangok tökéletesen életszerűek, az irányítás pedig teljesen eltérő mindnél. A régiek (a 95-ös Ferrarival és a 96-os Williamsszel bezárva) egész jól tapadnak, főleg az aktív felfüggesztéses 92-es Williams, viszont kilométernyi a féktávjuk. A 98-as McLaren egy átmeneti autó a régiek és a nem túl régiek között, érdekes. A 2002-es Ferraritól a 2010-es Red Bullig meg nagyon rövidek a féktávok. A V10-es Ferrarik nagyon gyorsak az egyenesben, de kanyarban eléggé küzdeni kell velük. A V8-asok pedig hihetetlen féktávot tudnak venni és sokkal gyorsabbak a kanyarokban, mint a V10-esek. Egyedüli kakukktojás a 2008-as McLaren, ott nagyon érződik a kipörgésgátló hiánya (vezetési segédleteket kikapcsoltam). Ezután átültem a 2017-es Mercibe. Hát, ég és föld, pedig csak 1 másodpercet tudtam adni az F2004-nek pár kör után. :D Eszméletlen kanyarsebességeket lehet elérni vele.
    Le a kalappal a Codies előtt, úgy néz ki, hogy ez a játék az eddigi legjobb F1-es tőlük, és én minddel játszottam.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák