Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balint133

    aktív tag

    válasz Csaba_20_ #145 üzenetére

    ''Majd ha bebízonyíthatom,akkor kamerára veszem a folyamatot és tíz tanuval megvisgáltatom a dolgot és úgy látják,hogy nem nekem van igazam,akkor személyesen is bocsánatot kérek mindekitől ha kell,de itt mindenféleképpen elnézést kérek mindenkitől és újra átveszem a teljes fizikát és vállamosságtant a kezdetektől máig....
    De egyenlőre inkább tartózkodok a komolyabb vitáktól,amíg sem ők sem én nemtudunk bízonyítani a másiknak semmi kézzel foghatót.....

    A két amperes hősugárzón én is kiakadtam egy picit,de inkább nem szólok semmit,mert lehet,hogy nem nekem lesz igazam...
    Azt már kipróbáltam,hogy fogtam két 2200 wattos olajradiátort és egy házon belül kötöttem hálózatra és feltekertem maxra,akkor még nem oldott le a villanyóra,pedig az már elvileg több mint 16 amper..
    Ugyhogy nemtom.....bár az bíztos,hogy nem fogyasztanak 2200 wattot fejenként,mert a haverom heggesztőtrafója még régen letudta oldani a villanyóránkat.....még tesztelgetek,úgyhogy ne veszekedjünk ilyeneken....Pl.: a játékoknál már megsem merem mondani,hogy a haverom brutal-brutal gépe egy asus radeon kártyával milyen teszteket hoz,mert hiába tenném fel ide a fényképet az eredményről,akkor úgyanúgy meghazuttolnának,hogy retusáltam a képet,pedig,amikor felküldjük a haverom gépét az internetre a tesz eredményével,hogy a 3dmark beírja az adatmázisba,akkor csak néznek,hogy stabil 10-fps-en megy a legkeményebb beállításokon is a tesz szerint,tehát több mint kétszer annyi az eredmény mint itt valakinek is...de nem kell megijedni,azért nem érte el a 8000-et....

    '' Aha persze akkor ezek itt mik??hmm:(( inkább te(tik) baszogattátok őt vazz, és szabályosan elüldöz(tétek)ed őt onnan, nem is csodálom, h. nem csípi a terminált!

    Két küklopsz négy szem közt!!

  • sd90

    csendes tag

    válasz Csaba_20_ #145 üzenetére

    Ahogy írtad belenéztem a másik fórumba: djyuri írta: ''Az nem lehet hogy baj van vele,mert a haverom heggesztőgépén teszteltem és azt kibírta,igaz melegedett jócskán egy órás heggesztés után,de ez érthető,mert 4.5-ös pálcával heggesztettünk egy kazánlemezt és ilyenkor 5Kwatt-ra kell kapvcsolni a heggesztőtrafót... '' Hát nézzük sorba 1.: 4,5 mm átmérőjű elektródát NEM gyártanak, a 4mm-es után 5mm-es a következő méret. 2.: A hegesztőtrafón az AMPERT (áramerősséget) lehet állítani (inverteresen egy pár plusz dolgot, jelleggörbét stb.) A hozzászólás többi része is hasonló ''tájékozottságól'' tanúskodik.:(((

    '' Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid, ha szíved fáj nincs ki észrevegye fájdalmad,ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod. De próbálj meg csak egyszer fingani...''

Új hozzászólás Aktív témák