-
PROHARDVER!
"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!
Új hozzászólás Aktív témák
-
gaboreskukac
csendes tag
Ha megnézed a fórumán akkor láthatod, hogy sokan vannak akiknél a leak teszt gyengén muzsikál, bár mint írtam, lehet X gépen téves eredmény is.
Jöttek be kártékony dolgok, amikről csak akkor szereztem tudomást, miután feltettem más szoftvereket is. Teszteltem olyan oldalakkal, ahol már akkor bekaphatod a trójait, mikor megnyitod az oldalt. Volt nem is egy, ahol elfelejtett riasztani, aztán győztem törölgetni a sok vackot ami bejött.
Persze nincs mindenre kiható tökéletes védelem, nem is mondtam, hogy rossz a CIS, ha már nem béta lesz a mostani, fel is fogom tenni, aztán megnézem mit tud. Nyilván amíg ingyenes el fog maradni a többi nagyobb fizetőstől, de azért a vírus részére van még mit gyúrni.
-
gaboreskukac
csendes tag
Két éve kezdtem a tűzfallal, majd áttértem a CIS-re, mellette BOclean futott. Gondoltam elég védelmet adnak, de közben rájöttem, hogy hamis illúzió volt. Egyre csak szivárogtak befelé a trójaik, meg egyéb vírusok, amiket más eszközökkel tudtam csak leszedni v. megkeresni. Mert sok esetben nem jelzett a CIS.
Aztán az a rengeteg felugráló ablakocska, elég zavaró. Ezek ellenére kitartottam, míg le nem szedtem az oldalukról a leak tesztet. Gondoltam, ha az elérhető 340 pontból 280-at tudok, akkor maradok, ha nem akkor uninstall. Kemény 20 pontot sikerült összekaparnom. Írtam a cégnek, kiokosítottak a beállításokkal kapcsolatban, olvastam a fórumot is rendszeresen. Hála a befektetett kb. 20 órai intenzív agyi tevékenységnek sikerült 30 pontra tornásznom magam. Itt elszakadt a cérna és leszedtem, mit lehet tudni. Talán jó az érték talán téves, de elég volt.
Az csak hab a tortán, hogy a merevlemez titkosító proggijuk - igaz csak béta - sikeresen eltüntette a vinyómat kétszer is annyira, hogy winfos alól lehetetlen volt elérni. Még partíciókezelőkkel sem. Maradt hát a totális megsemmisítés.
Úgyis néztem, hogy feltettem mellé Kaspersky és Eset internet security-t a teszt kedvéért és a CIS elvérzett mellettük. Az, hogy ingyenes még nem ok arra, hogy szopassam magam, meg melyik program nincs igyé manapság? Visszatérek talán majd akkor, ha normálisan megy minden, és felhasználóbarát lesz a felülete. Azért hajrá comodo!
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a topic összefoglalót!
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Milyen légkondit a lakásba?
- Autós topik
- World of Tanks - MMO
- Több évig húzódó per várhat az Apple-re az iPhone-ok uralma miatt
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- E-roller topik
- Xbox tulajok OFF topicja
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- További aktív témák...
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- Assassin's Creed Shadows Collector's Edition PC
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest